Najczęściej używane artykuły biurowe – top 10

Najczęściej używane artykuły biurowe – top 10

Chaos, bałagan i godziny stracone na poszukiwaniu dokumentów – znasz te sytuacje? W wielu przypadkach są one konsekwencją braku organizacji w biurze. Sposobem na uniknięcie zamętu jest uporządkowanie przestrzeni oraz wyposażenie biura we wszelkie najpotrzebniejsze akcesoria. Zastanawiasz się, czego nie może zabraknąć w pracy biurowej? Zapraszamy Cię na przegląd naszego top 10 najczęściej używanych artykułów biurowych.

  1. Papier – zapas ryz papieru jest niezbędnym elementem praktycznie w każdej branży. Niezależnie od tego, czy firma zajmuje się sprzedażą produktów czy edukacją, papier zawsze jest potrzebny. W naszym sklepie papierniczym online znajdziesz bogaty wybór tego typu produktów. Decydujesz m.in. o formacie, grubości oraz rodzaju wykończenia.
  2. Tusz do drukarki – zapas papieru nie zda się jednak na wiele, jeżeli nie wyposażysz swojego biura w tusz do drukarki. W naszej ofercie znajdziesz egzemplarze dopasowane m.in. do drukarek atramentowych i laserowych. Ponadto otrzymujesz szeroką ofertę kolorów.
  3. Długopisy i przybory do pisania – choć długopis zdaje się zaledwie drobiazgiem, to już jego brak okazuje się niezwykle dotkliwy. Akcesoria do pisania z pewnością przydadzą się nie tylko pracownikom, ale i klientom. Nawet jeżeli na co dzień piszesz swoim ulubionym piórem, to warto mieć w szufladzie zapas klasycznych długopisów.
  4. Segregatory i teczki – organizacja biura jest tematem, który przerabiał każdy przedsiębiorca. Porządek w dokumentach stanowi absolutną podstawę funkcjonowania firmy. W układaniu oraz przechowywaniu papierów niezbędne okazują się segregatory i teczki.
  5. Koszulki na dokumenty – nim umowy czy sprawozdania znajdą swoje miejsce w segregatorze, najlepiej zabezpieczyć je przy pomocy transparentnej koszulki.
  6. Zszywacz – okazuje się niezbędny przy łączeniu m.in. umów. W naszym sklepie znajdziesz zarówno klasyczne zszywacze, jak i kolorowe modele.
  7. Dziurkacz – podobnie jak zszywacz pomaga w grupowaniu dokumentów.
  8. Klej i nożyczki – absolutna podstawa każdego biura. Do wyboru otrzymujesz m.in. klej w sztyfcie, płynie i sprayu.
  9. Koperty – przydają się m.in. przy wysyłaniu umów, zaproszeń czy materiałów promocyjnych. Są też niezastąpione przy przekazywaniu dokumentów wewnętrznych.
  10.  Kalendarz – chyba każdemu z nas zdarzyło się kiedyś pomylić dzień. Niestety sytuacja taka może nieść ze sobą przykre konsekwencje, jeżeli np. oznaczysz dokumenty złą datą. Podobnych wpadek pomoże uniknąć biurowy kalendarz.

To zaledwie niektóre spośród licznych akcesoriów biurowych, które okazują się przydatne w każdym biurze. W naszym sklepie papierniczym online znajdziesz zarówno wszystkie elementy z listy, jak i inne akcesoria biurowe, które ułatwią Ci pracę.