Nietypowe funkcje karteczek samoprzylepnych

Odbierasz kolejne połączenie i znowu nie masz gdzie zapisać dyktowanych słów? A może nieustannie zapominasz o wypełnieniu faktur? Wiele problemów można rozwiązać przy pomocy niepozornego produktu, jakim są karteczki samoprzylepne.

Karteczki samoprzylepne do biura

Bez wątpienia karteczki samoprzylepne najbardziej kojarzone są z pracą biurową. Często stanowią one niezwykłe ułatwienie. To dzięki nim człowiek pamięta o wykonaniu ważnych telefonów czy o terminach spotkań. Nierzadko bierzemy na siebie za dużo obowiązków, a zapomnienie o którymś z nich jest konsekwencją przeciążenia. Nawet komuś o doskonałej pamięci czasem coś wylatuje z głowy. Zamiast próbować zapamiętywać wszystkie informacje, znacznie lepiej jest odciążyć swoją pamięć i po prostu część z nich zapisać. Karteczki samoprzylepne pomogą Ci w organizacji pracy. Niektórzy decydują się także na notowanie na nich wszystkich najważniejszych zadań danego dnia. To jednak nie jedyne role, jakie pełnią karteczki z klejem. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów, które pokazują, jak wiele funkcji może mieć ten niepozorny produkt.

  • Nauka – karteczki mogą pełnić rolę popularnych fiszek. Zapisywanie konkretnych pojęć czy dat ułatwia naukę i sprawia, że staje się ona znacznie przyjemniejsza.
  • Mapa myśli – kolejnym sposobem na karteczki jest tworzenie z nich map myśli. To metoda, która przyda się zarówno uczniom, jak i dorosłym.
  • Lista – wciąż zapominasz, po co wstąpiłeś do sklepu? Sporządzenie krótkiej listy zakupów pomoże zaoszczędzić nie tylko sporo czasu, ale i pieniędzy.
  • Wiadomość – karteczki samoprzylepne mogą też sprzyjać… relacjom! To idealny sposób na zostawienie uroczej wiadomości swoim bliskim. Karteczka przyklejona do lodówki albo torby z drugim śniadaniem z pewnością stanie się źródłem uśmiechu.

W naszym sklepie papierniczym online znajdziesz bogaty wybór karteczek samoprzylepnych. Dostępne są modele o rozmaitych kolorach oraz kształtach, dzięki czemu na pewno wybierzesz coś dla siebie.