Dlaczego warto kupić oczyszczacz powietrza Fellowes?

Zastanawiasz się nad zakupem oczyszczacza powietrza? Dowiedz się, jakie zalety posiadają urządzenia Fellowes.

Oczyszczacz powietrza Fellowes

Początki firmy Fellowes sięgają 1917 roku i wietrznego Chicago. To właśnie wtedy Henry Fellowes wpadł na pomysł założenia firmy, która usprawni pracę biurową, a do tego zwiększy komfort codziennego życia zarówno w mieszkaniach, jak i w różnego rodzaju firmach. Pierwszym kultowym projektem stały się pudła archiwizacyjne Bankers Box. W kolejnych latach na rynek zaczęły być wprowadzane także m.in. niszczarki oraz oczyszczacze powietrza. Od początku istnienia firmy bardzo duży nacisk kładziony jest na połączenie pasji z mistrzowskimi umiejętnościami. Każdy pracownik ma czuć się doceniony, dzięki czemu praca sprawia mu jeszcze więcej satysfakcji. W dzisiejszym artykule skupimy się na jednym z najważniejszych działów marki, a więc na oczyszczaczach powietrza AeraMax. Urządzenia oczyszczają powietrze w czterech etapach. Kolejne zanieczyszczenia wyłapują: filtr wstępny, filtr węglowy, filtr True HEPA oraz dwubiegunowy jonizator. Dzięki temu z powietrza znika aż 99,97% zanieczyszczeń.

Oczyszczacz powietrza – zalety

Kiedy zakup oczyszczacza powietrza jest najlepszym pomysłem? Bez wątpienia jest to niezbędne urządzenie w domu każdego alergika. Szacuje się, że już co czwarty Polak posiada alergię na kurz. Drugim w kolejności czynnikiem wywołującym alergię jest sierść zwierząt. Dopiero ostatnie miejsce na podium należy do pyłków roślin. Oznacza to, że właśnie w domach jesteśmy najbardziej narażeni na alergię. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że to kurz może być przyczyną gorszego samopoczucia. Alergia najczęściej kojarzona jest z kichaniem i katarem, ale do jej objawów zalicza się też m.in. ból głowy, kaszel czy świąd. Oczyszczacz powietrza pomaga zniwelować uciążliwe objawy. Lepsza jakość powietrza ma wpływ nie tylko na intensywność alergii, ale także na ogólną kondycję. Czyste powietrze polepsza jakość snu, wzmacnia organizm, wspomaga pracę układu krążeniowo-oddechowego oraz zwiększa odporność.

Bestsellerowe oczyszczacze powietrza Fellowes

W naszym sklepie znalazła się szeroka oferta produktów Fellowes. Poszczególne oczyszczacze są przystosowane zarówno do użytku domowego, jak i do większych biur czy instytucji. Jednym z najchętniej kupowanych modeli jest oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax DX5. Urządzenie posiada wbudowaną ochronę antybakteryjną, która przeciwdziała rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych bakterii, grzybów i pleśni. Oczyszczacz usuwa 99,97% zanieczyszczeń, w tym m.in. pyłki, roztocza, zarodniki pleśni, wirusy i drobnoustroje. Wśród zalet sprzętu warto wymienić także zautomatyzowanie wykrywanie poziomu zanieczyszczeń. Oczyszczacz jest łatwy w użyciu i nie wywołuje dużego hałasu. To idealny model do salonu albo niewielkiego biura. Kolejny model jest polecany nawet do placówek medycznych. Profesjonalny oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax Pro AM4 PC w aż 99,99% usuwa z powietrza koronawirusa Covid-19. Ponadto dzięki urządzeniu znikają z powietrza cząsteczki bakterii, grzybów, pleśni i wirusów. W urządzeniu wykorzystano innowacyjne rozwiązanie, jakim jest podwójny laserowy czujnik. Oczyszczacz posiada atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny (PZH). Urządzenie może być bezpiecznie używane w przychodniach, gabinetach lekarskich, szkołach i zakładach pracy.